>>HAKKIMIZDA
KATYAPI Çelik Çatı & Çelik Konstrüksiyon 1985 yılından beri endüstriyel alanda çok çeşitli uygulamaları gerçekleştiren bir şirkettir.

Üstlendiği işlerin tamamını, kalitesinden ödün vermeden istenilen niteliklerde ve zamanında teslim ederek bugünkü durumuna ulaşmıştır.

Tamamlanan ve devam eden çalışmaları ile müşterilerine ve Türk Endüstrisine katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

KATYAPI, bünyesinde bulunan profesyonel teknik elemanları ve uygulama kadrosu ile kendisini geliştirerek çalışma ve bünyesini her geçen gün daha iyi seviyeye yükseltmektedir.

Bugün, çok sayıda şantiyede çalışmalarını sürdüren firmamız endüstriyel alandaki kısmi ve anahtar teslimi projelerinizi en iyi şekilde inşa etmeye devam etmektedir.

Ayrıca her türlü çelik yapı tasarımı, projelendirme, projelere uygun imalat ve montajı, silolar, çatı ve cephe kaplamaları, kumlama ve boya gibi çalışmalarda da hizmet vermektedir.

KATYAPI'nın hedefi kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlayarak sürekli gelişimdir. Firmamız referanslarda görüldüğü gibi her türlü imalata aynı hassasiyeti göstermektedir. Müşterilerimize satış öncesi ve sonrası satış hizmetlerini verebilmek ve müşterilerimizin değişim ve gelişimine katkıda bulunmak öncelikli ilkemizdir.

Fiyat politikamız müşterimizi destekleyici, kalitemizden ödün vermeyecek şekilde belirlenmektedir. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişme, yenilik ve yenileşmeyi ilke edinen KATYAPI yatırımları, girişimciliği ve dünya standartlarımızdaki üretim kalitesi ile çelik işletme teknolojisi alanında Türkiye liderleri arasına girmektir.

KATYAPI çağdaş teknoloji, profesyonel kadrosu, 25 yıllık tecrübesi ve 21.yy teknolojisiyle, gelecekte de yeni nesillere hizmet vermeye devam edecektir.
Bu sayfa 3171 defa görüntülendi.
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!